Zdá se, že používáte prohlížeč, jenž nepodporuje aktuální technologie pro zobrazování obsahu na webu. Doporučujeme Vám prohlížeč aktualizovat nebo si stáhnout takový, jenž dnešní standardy splňuje.
Aktualizovat
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. (Další informace)

Skleněné městečko

18.09.2021 10:00 - 19.09.2021 19:00
Železný Brod
Ukázat akci na mapě
  • Slavnost

Přijměte pozvání na 15. ročník sklářského řemesla do Železného Brodu. Tato tradiční akce představuje jedinečné setkání sklářů, umělců, sklářských řemeslníků a výrobců i obdivovatelů sklářského řemesla.

Během Skleněného městečka budete mít možnost obdivovat kreativitu a řemeslnou zručnost studentů sklářské školy nebo se aktivně zapojit do speciálního programu „tvůrčích sklářských dílen“, který je připraven v několika oborech. Na Malém náměstí, ve sklářské škole a v několika firemních prodejnách budou nejen prezentována a předváděna sklářská řemesla charakteristická pro zdejší region, ale také si budete moci zakoupit sklářské výrobky a bižuterii.

Galerie

3 fotografie

Čas konání

10:00 až 19:00

Vstupné

vstup zdarma

Adresa a kontakt

Město Železný Brod
tel. 483 333 941, e-mail: sekretariat@zelbrod.cz
(hosté, propagace)

Podělte se o událost s přáteli Sdílet na Facebooku

Podobné akce v okolí