Mezinárodní konference „Application of the principles of inclusion in tourism in V4 countries“

15.02.2024 9:00 - 16.02.2024 12:00
Panevropská univerzita, a.s., Spálená 14, Praha 1
  • Konference

Mezinárodní konference “Application of Principles of Inclusion in Tourism in the V4 Countries”, která se bude konat ve dnech 15. – 16. 2. 2024 na půdě Panevropské univerzity v Praze, se zaměřuje na problematiku cestovního ruchu pro všechny. Diskuze o ikluzivním, bezpečném, bezbariérovém a kvalitním prostředí probíhá jak mezi odborníky, tak mezi laiky již nějaký čas. Toto téma není pouze globálním trendem, ale má také významné lokální prvky, které ovlivňují naši budoucnost. Tato konference je součástí mezinárodního výzkumného projektu se stejnojmenným názvem podpořeného z Visegrad Fund, v rámci něhož česká, slovenská a polská strana zkoumají možnosti účasti tohoto segmentu v cestovním ruchu a hledají možnosti jak zpřístupnit konkrétní regiony pro všechny cestovatele. Bližší informace o konferenci naleznete zde: Application of Principles of Inclusion in Tourism in the V4 Countries - Panevropská univerzita (peuni.cz).

V rámci konference zazní i dílčí výsledky z publikovaných výstupů řešitelského týmu:

Za organizační tým konference Ing. Iveta Hamarneh, Ph.D., Katedra cestovního ruchu, FVŠO, Panevropská univerzita

vstup zdarma

Panevropská univerzita, a.s., Spálená 14, Praha 1