Zdá se, že používáte prohlížeč, jenž nepodporuje aktuální technologie pro zobrazování obsahu na webu. Doporučujeme Vám prohlížeč aktualizovat nebo si stáhnout takový, jenž dnešní standardy splňuje.
Aktualizovat
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. (Další informace)

Jiří Suchý 90 / závěrečný koncert

28.10.2021 19:00 - 21:00
Nový Bor, Městské divadlo
Ukázat akci na mapě
  • Koncert

Jiří Suchý, Jitka Molavcová – zpěv
Orchestr divadla Semafor
Jiří J. N. Svoboda – kapelník

Nezapomenutelné písně, na které se zapomnělo… tak zní podtitul závěrečného koncertu našeho narozeninového ročníku, v němž jsme mimo jiné spojili naše kulatiny s výročími významných hudebních osobností. A nejinak tomu bude i v případě poslední letošní festivalové zastávky, která vzdá hold legendární renesanční osobnosti české kultury – Jiřímu Suchému, který 1. října 2021 slaví 90. narozeniny. Suchého osobnost netřeba představovat, prostřednictvím svého dvaašedesátiletého divadla Semafor, stovek písní a vůbec všech svých nejrozličnějších uměleckých aktivit zasáhl do života několika generací těch, kdo u nás poslouchají písně, chodí do divadla, mají rádi poezii či výtvarno. A tak těžko může být větší pocty, než že právě tato šarmantní a nezdolná osobnost, jež je se svým nezaměnitelným „suchým“ a chytrým humorem pevným majákem české kultury, vystoupí na závěr našich narozeninových oslav a společně s Jitkou Molavcovou za doprovodu divadelního orchestru pod vedením Jiřího J. N. Svobody zazpívají nejznámější, ale i pozapomenuté semaforské písničky. Tak tedy slamáky s sebou! Narozeninová festivalová party vrcholí…

Čas konání

19:00 až 21:00

Vstupné

600 / 500 / 400 Kč

Adresa a kontakt

ARBOR - spolek pro duchovní kulturu
Žižkova 528/6, 470 01 Česká Lípa

Podělte se o událost s přáteli Sdílet na Facebooku

Podobné akce v okolí