Zdá se, že používáte prohlížeč, jenž nepodporuje aktuální technologie pro zobrazování obsahu na webu. Doporučujeme Vám prohlížeč aktualizovat nebo si stáhnout takový, jenž dnešní standardy splňuje.
Aktualizovat
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. (Další informace)

Vize a realita

18.11.2021 9:00 - 15.12.2021 19:00
Krajská vědecká knihovna v Liberci
Ukázat akci na mapě
  • Výstava

Motto: architektura není statická, je živoucí a v neustálém pohybu, vnímáme ji všemi smysly a prolíná se celým našim životem.

Výstava k příležitosti 70. narozenin předního českého architekta Radima Kousala. Průřez jeho životním dílem ve spolupráci s Richardem Černým a nahlédnutí pod pokličku architektonické tvorby, která vždy začíná umělcovou vizí.

Cesta od snové vize k samotné realizaci stavby bývá dlouhá a mnohdy trnitá. Architektura tedy není statická, je živoucí, vyvolává emoce, obklopuje nás, propojuje a prolíná se celým našim lidským životem. Za každou stavbou, která se z vize a snu stane realitou je silný lidský příběh.

 

A kde jinde by měla výstava VIZE a REALITA být než v jedné z nejoceňovanějších staveb z dílny Radima Kousala v Krajské vědecké knihovně v Liberci.

vernisáž: 18. 11. od 17.00 hodin

Čas konání

9:00 až 19:00

Vstupné

vstup zdarma

Adresa a kontakt

Krajská vědecká knihovna v Liberci, příspěvková organizace

Rumjancevova 1362/1, Liberec I &

Podělte se o událost s přáteli Sdílet na Facebooku

Podobné akce v okolí