Zdá se, že používáte prohlížeč, jenž nepodporuje aktuální technologie pro zobrazování obsahu na webu. Doporučujeme Vám prohlížeč aktualizovat nebo si stáhnout takový, jenž dnešní standardy splňuje.
Aktualizovat

Můžeme pracovat s cookies,
ať víme, jak to na našem webu žije?

Sian Evans & Kosheen

08.11.2024 20:00 - 23:45
Eurocentrum, Jablonec nad Nisou
Ukázat akci na mapě
  • Koncert

Britští Kosheen s podmanivou Sian Evans oslaví čtvrtstoletí speciálním klubovým turné po Česku a vystoupí i v Jablonci nad Nisou

 

Po britském a australském turné navštíví britská zpěvačka Sian Evans & Kosheen na podzim znovu Českou republiku. Po odlišném festivalovém vystoupení na Metronome Prague v červnu, zavítá kapela v listopadu do Česka, aby potěšila své početné fanoušky intimnějšími klubovými koncerty a oslavila tak s nimi 25 let své existence na turné pod názvem „Celebrating 25 years of Kosheen“. Právě tato vystoupení jsou pro fanoušky tou nejlepší příležitostí, jak si užít setkání s kapelou nablízko. Na koncertě přivítá návštěvníky exkluzivní předskokan/předkapela, kterého si pořadatelé prozatím nechávají jako překvapení. Sian Evans & Kosheen vystoupí v Jablonci nad Nisou dne 8. listopadu v Eurocentru od 20 hodin.

 

Kosheen získali celou řadu ocenění za svou jedinečnou směs breakbeatových rytmů, techna a drum'n'bass, kombinované s tradičnějším písničkářským řemeslem, což je společně s uhrančivým zpěvem Sian opravdu síla, a především poznávací znamení celé kapely. Kosheen zahrají během turné všechny své hity v novém hávu a přestaví se v nejlepších klubech po celé republice. V českých klubech budou mít její fanoušci šanci potkat celou kapelu zblízka, sdílet energii a charisma uhrančivé zpěvačky Sian Evans, které berou dech. Koncerty v první půlce listopadu proběhnou v Praze, Jablonci nad Nisou, Plzni, Pardubicích, Brně a Ostravě.

 

Kosheen působí na hudební scéně již 25 let a patří mezi významné hráče na elektronické scéně.  Jejich hudba v sobě mísí různé žánry.  Drum, bass, synth-pop, trip hop, dokonce i rock či techno. Tato hudební performace má na svědomí pět řadových alb, přičemž jejich největší hity pochází především z prvních dvou. Z první alba Resist je Hide U, Catch, Suicide nebo Hungry a Harder, z druhého alba s názvem Kokopelli vzešel singl All in my head. Hlavní zpěvačka a členka kapely Kosheen s výrazným hlasem, Sian Evans, jako by nestárla. Svojí životní energií, nadšením a nevšední charismatickou osobností neustále obohacuje svá vystoupení a její dobrá nálada je nakažlivá. 

Galerie

1 fotografie

Čas konání

20:00 až 23:45

Vstupné

690 Kč

Vstupenky jsou již v prodeji v sítích společnosti TicketLive.cz

 

https://www.ticketlive.cz/cs/event/kosheen-tour-2024-jablonec-nad-nisou-08-11-2024

Podělte se o událost s přáteli Sdílet na Facebooku

Podobné akce v okolí