Zdá se, že používáte prohlížeč, jenž nepodporuje aktuální technologie pro zobrazování obsahu na webu. Doporučujeme Vám prohlížeč aktualizovat nebo si stáhnout takový, jenž dnešní standardy splňuje.
Aktualizovat
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. (Další informace)

Myši patří na výstavu

01.07.2021 10:00 - 18.12.2021 17:00
Liberecký zámek, zahradní křídlo (vchod z parku Gutenbergova)
Ukázat akci na mapě
  • Výstava

Celovečerní loutkový film Myši patří do nebe navazuje na světově proslavenou tradici české loutkové animace a jeho tvůrci jsou někdejší žáci Břetislava Pojara – zkušení režiséři a výtvarníci Denisa Grimmová a Jan Bubeníček.

Snímek stojí na silné výtvarné stránce a unikátním provedení loutek a prostředí, ve kterém se pohybují. Často je tvořeno reálnými přírodními elementy, jako jsou části stromů nebo mech. Mnohých detailů si ve filmu divák nestihne všimnout. Objemné dekorace se v něm objeví třeba jen na pár minut či vteřin a tím jako by jejich existence přestala mít smysl. Naštěstí se v tomto případě velké množství kompletních scén z filmu, včetně loutek, podařilo zachovat a soutěžní uvedení tak může doprovodit i rozsáhlá výstava. 

Galerie

1 fotografie

Čas konání

10:00 až 17:00

Vstupné

děti, studenti, senioři a ZTP za 50 Kč
dospělí za 80 Kč
rodina za 200 Kč
skupina nad 10 osob za 40 Kč/osoba

Adresa a kontakt

info@anifilm.cz 
mob: 776 191 399

Podělte se o událost s přáteli Sdílet na Facebooku

Podobné akce v okolí