Literární putování Libereckým krajem. Semilsko

07.01.2022 9:00 - 28.02.2022 17:00
Krajská vědecká knihovna v LIberci
  • Akce pro děti

Vydejte se s námi na cestu a odkryjte stopy zapomenutých spisovatelů našeho kraje a jejich dávno ztracené příběhy, vepsané do půdy a kamení našich hor.

Každý měsíc zveřejníme nový výlet za zajímavými literárními osudy a památkami našeho kraje. Informace a podklady ke každé vycházce včetně mapy s trasou výletu naleznete vždy na našich webových stránkách v článku Česká a německá regionální literatura a na sociálních sítích. Vydejte se s námi odkrýt literární stopy v našem kraji!

Vycházka č. XII - Za autorem oceněným korunním princem Rudolfem, překladatelkou Vrchlického básní a ředitelem první zemské polepšovny

zdarma

Krajská vědecká knihovna v Liberci