Komentovaná prohlídka Liberec / Reichenberg

Severočeské muzeum v Liberci
  • Dnes končí
  • Komentovaná prohlídka

Komentovaná prohlídka výstavy s jejím kurátorem Luďkem Lukuvkou, který vás zasvěceně provede stavebním vývojem Liberce a změnami, kterými během 20. století prošel. Dozvíte se spoustu zajímavých informací nejen o významných proměnách města, ale i o vystavených architektonických modelech, které představují jak dodnes stojící stavby, tak i nerealizované návrhy na úpravu důležitých městských částí. Řeč bude samozřejmě i o střeleckých terčích, které zachycují podobu města v 19. století, nebo o fotografiích Rudolfa Ginzela, Miloslava Kalíka či Jana Kabíčka.

Kapacita je omezená, proto doporučujeme rezervaci na info@muzeumlb.cz

Severočeské muzeum v Liberci, příspěvková organizace Libereckého kraje

Masarykova 437/