Zdá se, že používáte prohlížeč, jenž nepodporuje aktuální technologie pro zobrazování obsahu na webu. Doporučujeme Vám prohlížeč aktualizovat nebo si stáhnout takový, jenž dnešní standardy splňuje.
Aktualizovat
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. (Další informace)

50 let s fotoaparátem na cestách

11.01.2022 8:00 - 31.01.2022 17:00
Krajský úřad Libereckého kraje
Ukázat akci na mapě
  • Výstava

Ing. Miroslav Macháček   (*1945),

soukromý podnikatel MAPROS Liberec.

Věnuje se fotografii několik desítek let. Jako dlouholetý člen Jizerského fotoklubu Hejnice vystavoval v tuzemsku i v zahraničí. Řadu let fotografoval pro Divadlo F. X. Šaldy v Liberci. V 70. a 80. letech fotografoval pro liberecký Dům kultury a PKO. Počátkem 90. let fotografoval 3 roky pro agenturu Pragokoncert. Svoje fotografie, zejména z oblasti kultury a veřejného života, velmi často publikoval v denním a odborném tisku.

Po roce 1989 projel autem většinu evropských zemí, kde pořídil řadu zajímavých fotografií. Posledních zhruba 15 let cestuje do mimoevropských destinací. V rámci svých cest navštívil: Egypt, Tunisko, Tanzanii, Keňu, Namibii, Turecko, Zimbabwe, Zambii, JAR, Izrael, Jordánsko, Sri Lanku, Indii, Bhútán, Vietnam, Kambodžu, Thajsko, Indonésii, Čínu, Japonsko, USA, Mexiko, Guatemalu, Belize, Honduras, Peru, Bolívii, Argentinu, Brazílii, Uruguay, Chile.

Čas konání

Pondělí          7–17 hodin

Úterý               7–16 hodin

Středa             7–17 hodin

Čtvrtek    &

Vstupné

vstup zdarma

Adresa a kontakt

Krajský úřad Libereckého kraje

U Jezu 642/2a

Liberec

Podělte se o událost s přáteli Sdílet na Facebooku

Podobné akce v okolí