David Hanvald - Rukopis převzít nejde!

25.09.2020 9:00 - 29.08.2021 17:00
Oblastní galerie Liberec

David Hanvald (nar. 1980 Liberec) patří v současnosti zcela určitě mezi nejvýznamnější umělce spjaté s regionem Liberecka, jejichž věhlas daleko přesahuje hranice České republiky. Již řadu let prostřednictvím geometrické abstrakce reaguje na podněty moderny pomocí cyklického zpracování myšlenkových představ a přehodnocování podnětů ikonických osobností moderního umění. Výstava představí jeho cyklus obrazů s názvem Stavebnice, obohacen o nejnovější textové kaligrafie, vše v netradiční instalaci vytvořené na míru funkcionalistické podbazénové haly Lázní.

Út-Ne: 10:00-17:00, Pondělí zavřeno

Masarykova 723/14, 460 01 Liberec