Zdá se, že používáte prohlížeč, jenž nepodporuje aktuální technologie pro zobrazování obsahu na webu. Doporučujeme Vám prohlížeč aktualizovat nebo si stáhnout takový, jenž dnešní standardy splňuje.
Aktualizovat
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. (Další informace)

Zdravá žena

02.12.2021 9:30 - 11:00
Centrum pro rodinu M.E.D., z.s.
Ukázat akci na mapě
  • Beseda, přednáška

Ponoříme se do ženské cykličnosti, kterou dnes už moc neposloucháme a mnohdy i kvůli tomu vznikají potíže, jako je bolestivá menstruace, premenstruační syndrom, nepravidelná menstruace, oslabená plodnost ženy. Vysvětlíme si to vše z hlediska hormonálních hladin i z pohledu střídání čtyř ženských archetypů. Proč se během měsíce střídají mé nálady, proč mám někdy spoustu energie a jsem velmi společenská a jindy zase toužím po klidu a samotě? Zazní konkrétní tipy jak začít tyto signály těla poslouchat i jaké přírodní léky nám mohou s těmito obtížemi pomoci.

Opět si budeme povídat o zdraví a léčení z pohledu kritického k mýtům a extrémům současné medicíny i léčitelství. Budeme společně hledat cestu ke zdraví, která je šetrná, účinná a respektující naši individualitu. Cestu, která nechce jen odstraňovat příznaky, ale hledá a odstraňuje příčiny našich problémů.

Čas konání

9:30 až 11:00

Vstupné

50 Kč

Adresa a kontakt

Centrum pro rodinu M.E.D., z.s.
Tyršova 380
513 01 – Semily

Podělte se o událost s přáteli Sdílet na Facebooku