Zdá se, že používáte prohlížeč, jenž nepodporuje aktuální technologie pro zobrazování obsahu na webu. Doporučujeme Vám prohlížeč aktualizovat nebo si stáhnout takový, jenž dnešní standardy splňuje.
Aktualizovat
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. (Další informace)

SVĚT KOSTIČEK® II.

04.11.2021 9:00 - 30.12.2021 16:00
Muzeum Českého ráje v Turnově
Ukázat akci na mapě
  • Výstava

Malí i velcí návštěvníci se mohou těšit na expozičně-herní výstavu Svět kostiček® – světový fenomén.
Z dánské stavebnice Lego® představí autor výstavy a patriot projektu Svět kostiček® Petr Šimr nejen výběr ze sortimentu komerčních edic továrních setů Lego Technic, ale také unikátní modely z převzaté vlastní tvorby stavitelů z celého světa. Lego Technic přináší možnosti vytvoření složitějších pohyblivých modelů, které budou na výstavě také představeny. Na své si přijdou také děvčata, pro která bude připravena část expozice Lego Friends a lego kamarádky Andrea, Olivie, Stephanie, Mia a Emma se svými domečky, autíčky, koníky ad. Součástí výstavy budou také rozměrná pohyblivá dioramata. Výstava nabídne také komfortně vybavenou dětskou hernu s kostičkami Lego®. Pokud výstava inspiruje návštěvníky k tvorbě vlastních modelů, mohou si na pokladně muzea zakoupit nové stavebnice Lego® za fajn ceny. V průběhu výstavy bude probíhat soutěž o hodnotné stavebnice Lego®, vyhlášení vítězů proběhne 2. ledna 2022. Zavítejte s námi do světa her a fantazie.

KOMENTOVANÁ PROHLÍDKA „SVĚT KOSTIČEK®“
Výstavou provede autor a patriot projektu putovní výstavy Svět kostiček® Ing. Petr Šimr, sběratel, designer, stavitel, vystavovatel a lektor.
Muzeum Českého ráje v Turnově / sobota 11. 12. 2021 od 13.00 a od 14.00 hod.

Galerie

2 fotografie

Čas konání

9:00 až 16:00

Vstupné

Děti od 3 let: 50 Kč / Dospělí: 70 Kč / Senioři: 40 Kč

Adresa a kontakt

Muzeum Českého ráje v Turnově

Skálova 71, Turnov 51101

Podělte se o událost s přáteli Sdílet na Facebooku

Podobné akce v okolí